Новини Завдяки Joker UA державний бюджет поповнився на 23,4 млн. грн.

Завдяки Joker UA державний бюджет поповнився на 23,4 млн. грн.

Компанія Joker UA продовжила ліцензію на 2022 рік, завдяки чому поповнила державний бюджет на понад 23 млн грн.

Ще кілька років тому гральний бізнес в Україні було заборонено. Легалізували азартні ігри лише у 2020 році та вже за кілька місяців організації, що працюють в індустрії азартних ігор, стали одержувати ліцензії, що дозволяють вести легальну діяльність на території України. Так, у 2021 році свою першу ліцензію отримала організація Joker UA, а не так давно вони вирішили продовжити її, щоб і надалі вести легальну діяльність на території України.

Ліцензія є гарантією надійності, ведення чесного грального бізнесу. Завдяки тому, що представники Joker UA дотримуються всіх законів, вони гарантують користувачам надійну та безпечну гру, а також, що найголовніше, допомагають державі України вистояти у складний час. Це особливо важливо сьогодні, коли економіка країни така вразлива.

Завдяки тому, що Joker UA вдалося продовжити ліцензію, вони продовжують сплачувати податки, а також нададуть робочі місця. Також представники компанії обіцяють, що продовжать благодійні дії, працюватимуть у тилу.

Окремо варто згадати, що Joker UA бере активну участь у волонтерській діяльності, тим самим допомагаючи наблизити перемогу України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *