Новини Сезон полювання на гральні заклади оголошується відкритим

Сезон полювання на гральні заклади оголошується відкритим

Кабмін дозволив українському регулятору здійснювати позапланові перевірки азартних закладів та організаторів онлайн-клубів.

Скориставшись своїми правами, члени комісії з азартом взялися до проведення перевірок. Підставою для першої перевірки стало звернення якогось громадянина, який звернув увагу КРАЇЛ на порушення в одній із київських гральних залів.

Перевірка виявила, що порушення є, проте частину з них усунули ще до початку перевірки. Інформація про те, в якому клубі були виявлені порушення, не розголошується. Проте комісія недвозначно натякає, що наслідки можуть бути серйознішими. Так, наприклад, при виявленні серйозних порушень ліцензійної угоди, заклад може втратити ліцензію на строк до 1 року.

Також СБУ нагадують, що КРАЇЛ — це єдиний орган на території України, який має повне право відібрати ліцензію у закладу чи інтернет-клубу за порушення ліцензійної угоди.

КРАЇЛ продовжать проводити позапланові перевірки у різних гральних закладах з огляду на неспокійний для України час, а також небезпеку, яку сфера азартних ігор може нести для окремих осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.