Новини У Parimatch розповіли про те, коли гравцям може знадобитися повторення верифікації

У Parimatch розповіли про те, коли гравцям може знадобитися повторення верифікації

Верификация на Париматч

В адміністрації Париматч розповіли про те, що беттори не втомлюються вигадувати методи обходу складнощів, пов’язаних із процедурою верифікації. Проте фахівці БК постійно працюють над тим, щоб усунути «проломи».

ПАРИМАТЧ – офіційно зареєстрований ігровий оператор, тому верифікація на платформі є обов’язковою. Вона дозволяє адміністрації перевірити електронні копії документів гравця. Ця процедура займає кілька годин, але в деяких випадках може пройти кілька днів.

Дані анкети реєстрації мають повністю збігатися з надісланими документами. Тільки у цьому випадку гравець зможе робити ставки, знімати виграш за правилами букмекера.

Реєстрація та перше підтвердження особи дає можливість отримати бонуси. Однак якщо ПАРІМАТЧ сумнівається у справжності документів, наданих гравцем у рамках верифікації, компанія має право вимагати повторного проходження процедури. При цьому витрачається більше часу та бонуси гравець вже не отримає.

Букмекер попередив, що навіть якщо гравець створить повноцінний обліковий запис, за не проходження верифікації він може бути заблокований адміністрацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *