Угода користувача

Загальні положення

Ця угода укладається між 777.org.ua (далі за текстом — адміністрація сайту) — компанією, що надає доступ та послуги сайту 777.org.ua (далі за текстом — сайту), та особами, які відвідали сторінки сайту або скористалися хоча б одним із сервісів, що надаються в рамках сайту (далі за текстом – відвідувачем сайту).

Угода користувача регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту, наданої адміністрацією сайту майданчика для отримання, розміщення інформації та спілкування.

1. Відвідувач сайту

1.1. Відвідувачем сайту є будь-яка особа, яка зайшла, переглянула хоча б одну сторінку сайту, без попередньої реєстрації та авторизації на сайті.

1.2. Відвідувач, зареєстрований та авторизований із використанням унікальних індивідуальних даних, стає користувачем сайту.

1.3. Користувач має доступ до розширених можливостей, що надаються у рамках сайту.

1.4. Для того, щоб користуватися ресурсами, сервісами, можливостями сайту, користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з Угодою. Користувач не має права користуватися сайтом, якщо він не прийняв умови Угоди.

1.5. Відвідувач не має права користуватися послугами сайту та не може прийняти умови Угоди, якщо відвідувач не досяг установленого законодавством віку для укладення таких угод; або не виконав інших умов для укладання подібних угод, передбачених законодавством.

2. Використання матеріалів сайту

2.1 Користувач має право використовувати ресурси сайту  способами, що не суперечать основам його діяльності.

2.2. Авторські права на матеріали сайту, ресурси, сервіси, якщо не зазначено інше, належать адміністрації сайту.

2.3. Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.

2.4. Допускається часткове цитування матеріалів сайту на нерегулярній основі з обов’язковим посиланням на сторінку-джерело цитати (не більше 5% від загального обсягу матеріалу).

2.5. Усі назви, найменування, торгові марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їхніх законних власників.

3. Угода про конфіденційність

3.1. Порядок збору, використання та розголошення інформації, яка може бути визнана конфіденційною, здійснюється на підставі угоди про конфіденційність.

3.2. Приймаючи умови цієї угоди або відвідуючи сторінки сайту, відвідувач автоматично погоджується з умовами Угоди про конфіденційність щодо використання персоніфікованої та неперсоніфікованої конфіденційної інформації відповідно.

3.3. Збирання, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою (відвідувачем або користувачем) її сайтів та/або заповнення реєстраційних форм, у тому числі персональних даних користувачів, здійснюється адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Приватна особа (відвідувач або користувач) усвідомлює та надає згоду на збирання та обробку своїх персональних даних адміністрацією сайту в рамках та з метою, передбачених умовами Користувальницького повідомлення, Угоди про конфіденційність відповідно до законодавства України; зобов’язується повідомляти у письмовій формі адміністрацію сайту про зміни його персональних даних.

4. Заключні положення

4.1. Заповнюючи форму реєстрації на сайті, відвідувач автоматично приймає умови цієї Угоди.

4.2. Відвідувач приймає умови Угоди у разі фактичного використання сайту. У цьому випадку користувач розуміє та погоджується з тим, що адміністрація сайту розцінюватиме факт використання користувачем сайту як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

4.3. Діяльність адміністрації сайту провадиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення розглядатимуться виключно у порядку, передбаченому законодавством України.

4.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які прямі чи опосередковані збитки, завдані Відвідувачами, Користувачами або третіми сторонами, а також за втрачену вигоду внаслідок діяльності 777.org.ua.

4.5. Користувач погоджується, що він несе виняткову відповідальність (і що адміністрація сайту не несе відповідальності перед користувачем або будь-якими третіми особами) за будь-яке порушення користувачем своїх зобов’язань, встановлених цією Угодою, а також за всі наслідки таких порушень (включаючи будь-які збитки або збитки, які може понести адміністрація сайту).

4.6. Умови цієї Угоди можуть змінюватися адміністрацією сайту в односторонньому порядку. Текст чинної Угоди доступний за адресою https://777.org.ua/agreement