Новини Український гемблінг: як гравці ринку роблять свій внесок у перемогу

Український гемблінг: як гравці ринку роблять свій внесок у перемогу

З російським вторгненням в Україну стає зрозуміло, хто – патріот, а хто – «сірий сектор». Не виняток і легальні гравці азартних ігор України. Незважаючи на всі складнощі, вони продовжують сплачувати ліцензії, сплачувати податки, забезпечувати зарплатню своїх працівників.

Піонери цього ринку перебувають у Ukrainian Gambling Council, члени якої сумарно внесли до держбюджету понад 150 млн. грн. ТОВ «СПЕЙСІКС», більш відоме як Космолот, сплатило понад 23 млн. грн за ліцензію на майбутній рік. Її керівництво подбало про це на початку січня. Гравці можуть бути впевнені у якісній та безперешкодній роботі їх улюбленого ігрового оператора.

За свій третій ліцензійний документ ПАРИМАТЧ заплатили 108 млн.грн., що дало їм можливість здійснювати букмекерську діяльність. Понад 23 млн.грн компанія внесла за продовження ліцензії на організацію та проведення азартних ігор.

Усього за перші півмісяця нового 2023 року Держбюджет України отримав 10% запланованих доходів від гемблінгу. Так легальний гральний бізнес реально підтримує державу у непростий період, виявляє свій патріотизм та позитивний настрій на майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *