Статті про ставки Як робити ставки на волейбол новачкам

Як робити ставки на волейбол новачкам

Ставки на волейбол

Волейбол – специфічна з багатьох сторін спортивна дисципліна, що рідко піддається правильному аналізу. Як правило, багато ресурсів публікують безплатні прогнози на даний вид спорту, але без грамотного аналізу, ґрунтуючись на статистичних даних.

Для здійснення виграшних ставок на волейбол знадобляться відповідні знання: розуміння основ гри та її особливостей, уміння аналізувати перебіг поєдинків. Додатковий підбір стратегії допоможе краще контролювати угоди, отримуючи величезний прибуток на дистанції.

Ставки на волейбол для новачків

Спочатку слід освоїти гру, зрозумівши її концепцію та низку особливостей. Зрештою, доведеться навчитися розуміти весь процес, а також хід матчів. Особливо простіше це зробити користувачам, які брали участь у цій грі. Це допоможе легше зорієнтуватися, обравши найкращий варіант для ставки. Однак одними знаннями не вийде. Необхідно вивчити не лише саму дисципліну, а й команди, гравців та навіть тренерів.

Додатково варто враховувати такі аспекти:

 1. Потрібно переглядати результати кожної команди за сезонами.
 2. Знаходиться в курсі всіх подій, щоб мати змогу миттєво реагувати на будь-які моменти, здатні вплинути на результат зустрічі.
 3. Крім аналітики вдаватися до використання програм для розрахунків.

Базові знання про правила гри

Насамперед слід вивчити такі нюанси:

 1. Волейболісти не можуть контактувати під час гри, що віщує можливі травми та інші ситуації, що впливають на здоров’я спортсмена.
 2. Непередбачених ситуацій у волейболі не відбувається. Тому в плані передбачуваності дана дисципліна на провідних позиціях.
 3. Відсутність нічийного результату у волейболі. Це означає, що одна з команд обов’язково здобуде перемогу, нехай навіть в останній партії.
Коефіцієнти на волейбольний матч
У волейбольних матчах немає нічиїх.

На відміну від інших популярних дисциплін, на результат у волейболі впливає будь-яка дрібниця. Наприклад, травма гравця, втрата морального духу, або ж банальна фізична втома команди з огляду на щільний календар.

Також варто виключати вибір команд, які найчастіше з’являються у спортивних новинах. Враховуючи кількість ставок на такі поєдинки, сума виграшу суттєво зменшиться. Та й вірити, що більшість бетторів не зможе помилитися безглуздо, адже за думку громадськості не доведеться чекати позитивного результату. Також пригадаємо, що котирування на обраний результат виявляться набагато менше стартових, що вже зменшить суму потенційного виграшу.

Види та особливості ставок на волейбол

У волейболі вже давно спостерігається список, що склався, трохи відрізняється від стандартних опцій. Виділимо основні види ставок на волейбол:

 • Результат – рідкість, яку більшість бетторів ігнорує. Причина полягає в невигідності вибору з огляду на пропоновані котирування з боку букмекера. А якщо спостерігається серйозний розрив у класі, то ставити на чисту перемогу лідера невигідно.
 • Фора (гандикап) – вид ставки на різницю очок між командами. Розрізняють як плюсову (на аутсайдера), так і мінусову (фаворита) фори.
 • Тотал (результативність). У цій ситуації слід вгадати кількість набраних очок як у матчі, так і за окрему партію.

Також виділимо деякі особливості ставок на волейбол :

 1. За рівності сил суперників ставити на результат немає сенсу, враховуючи факт того, що прогнози виправдовуються рідко.
 2. Немає сенсу вибирати парність чи непарність, оскільки успіх тут безпосередньо залежить від везіння. У цьому плані згадується гра в рулетку, де гравець обирає чорне чи червоне. Але при цьому потрібно враховувати встановлену букмекером маржу, що не дозволить на дистанції отримувати суттєвий прибуток із подібних ставок.
 3. На початок поєдинку коефіцієнти просідають до невигідних показників. Тому краще робити завчасні ставки, очікуючи на старт гри.

Аспекти для аналізу у волейболі

Для здійснення повноцінного аналізу волейбольного матчу слід враховувати наступні моменти:

 1. Різниця між командами виявлення невідповідностей в котируваннях.
 2. Чим вищий рівень команд, тим впертіше виявиться боротьба, що прямо позначиться на потенційній результативності.
 3. Вивчити доступних гравців у кожній команді. Особливо враховуємо травмованих та дискваліфікованих спортсменів.
 4. Відмовитися від мізерних котирувань через відсутність вигоди на дистанції. Краще зробити ставку на тотал, ніж брати фаворита, який далеко не факт, що здобуде 100% перемогу в матчі.

Початківцям, які тільки зареєструвалися в легальних українських букмекерських конторах, варто вибирати поєдинки слабких колективів, де передбачити результат набагато простіше, та й сподіватися на очевидні речі.

Відповідні ставки для новачків

Коли пройде процес вивчення базових правил дисципліни, то слід переходити до видів ставок, які виявляться найбільш ефективними для гравців-початківців. Виділимо такі варіанти:

 1. Ставки в режимі реального часу. Як правило, до старту гри проблематично здійснити вивірений аналіз з огляду на відсутність досвіду у беттора. Тому «живий» режим видасться логічним рішенням. У цьому плані перегляд поєдинку покаже лідера, який впевненіше діє на майданчику. Наочний перегляд поєдинку допоможе правильно визначитись із потрібною ставкою.
 2. Ставки на результативність. Як правило, велику вигоду можна отримати від ставок на тотал у конкретній партії, де передбачити можливу боротьбу не складе значних труднощів. Набагато важче ставити на результативність всього матчу з огляду на виставлені котирування. Так, наприклад, навіть у зустрічі фаворита та аутсайдера букмекер виставляє показники, для заходу яких знадобиться щонайменше чотири зіграні партії. Тому краще обмежитись конкретною партією.
 3. Парність чи непарність. Як уже говорилося, це виключно ставки на везіння, аніж розрахунок. Але при цьому не варто робити ставки на фіксовану суму. Додаткове використання наздоганяння допоможе заробляти на дистанції. Нагадаємо, що у разі програшу, суму наступної ставки збільшуємо щонайменше вдвічі, щоб на виході беттор отримав прибуток.
 4. Ставки на переможця партії. Переглянувши перші гейми, можна зрозуміти, яка з команд діятиме першим номером у конкретній партії.

Стратегії ставок на волейбол

Виділимо низку стратегій, які допоможуть розраховувати на більший успіх у ставках на волейбол.

Проти фаворита. Насамперед розглядаємо рівень команд. Якщо ж між номінальним фаворитом та аутсайдером не видно суттєвої різниці в класі, то можна припустити, що вже на цьому етапі слабкий на думку букмекерів опонент нав’яже боротьбу. При цьому не варто брати саме перемогу, адже достатньо вибрати плюсову фору за найвищий коефіцієнт. Також варто розглядати фору щодо партій.

ТМ45.5 у партії. Як відомо, для перемоги в сеті потрібно набрати 25 очок і мати мінімальний відрив у два очки. І це оптимальний варіант, застосовний для жіночого волейболу, де спостерігається серйозне просідання за різницею очок за партію. Враховуючи високі коефіцієнти такого результату, можна приступати до ставок.

Створення експресу на фаворитів матчів. Зрозуміло, що проставляти ординарами кожного лідера марно, враховуючи потенційну вигоду. З огляду на передбачуваність дисципліни варто збирати лідерів матчів в один експрес. Наприклад, три ординари по 1.30 разом дадуть 2.20. При цьому якщо паротяг не доїде, то не варто засмучуватися, адже завжди можна використовувати наздоганяння.


Ставки на волейбол можуть приносити стабільний прибуток, якщо гравець зберігає тверезий розрахунок та спокій при виборі ставки. Ці якості за підсумком почнуть давати прибуток на дистанції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *