Статті про ставки Як правильно робити ставки на футбол

Як правильно робити ставки на футбол

Рекомендації як правильно робити ставки на футбол

Безперечно, ставки на футбол є одними з перших у букмекерських конторах, оскільки це популярний вид спорту. І не дивно, що вже спочатку ними здійснюються дитячі помилки, які поступово зменшують стартовий депозит. Щоб постаратися мінімізувати кількість прорахунків та постаратися вийти на плато стабільних доходів у беттінгу, розберемо головні поради для виграшних ставок на футбол.

Не робити ставки на малі коефіцієнти

По суті, у будь-якому виді спорту варто ігнорувати мізерні котирування, які пропонує букмекер. Причина полягає у неможливості відігравання та отриманні постійних плюсів на дистанції. У кращому випадку беттор утримає стартову планку, намагаючись відповідально підходити до вибору поєдинків.

Тому краще брати середні або високі котирування, які на дистанції дадуть відчутний плюс. Але головне – не керуватися запропонованими коефіцієнтами, а наголошувати виключно на аналізі спортивної події. Варто розібрати різні аспекти, статистичні показники, знакові дати, склади та другорядні моменти, здатні вплинути на підсумковий рахунок.

Аугсбург - Баварія

Наприклад, у матчі Аугсбург – Баварія гравець поставив 100 $ на перемогу мюнхенців за коефіцієнт 1.16. Ставка програла і тепер, щоб відіграти збитки з цієї тактики ставок на низькі коефіцієнти, йому потрібно зробити цілих 6 виграшних ставок! Де гарантія, що одна з них не виявиться програшною?

Коеф. Прибуток Сумарно
1. 1.16 +16 16
2. 1.16 +16 32
3. 1.16 +16 48
4. 1.16 +16 64
5. 1.16 +16 80
6. 1.16 +16 96

Якщо за підсумком доведеться робити ставки на футбол за маленькі коефіцієнти, то краще відмовитись від цієї витівки. У цій ситуації беттор втратить лише час, але не фінанси.

Ігнорувати високі коефіцієнти на фаворитів

Досить часто в лініях можна побачити, як букмекер несподівано виставив невиправдано високі котирування на перемогу сильного колективу, який грає домашньому стадіоні. Зрозуміло, у такій ситуації багато хто починає ігнорувати всілякий аналіз і користуватися «подарунком» від букмекера, адже коли ще можна буде зробити ставку на перемогу туринського «Ювентуса» проти новачка Серії А ФК «Монца» за коефіцієнт 1.88. І лише після з’ясовується, що високий коефіцієнт цілком виправдано травмами ключових футболістів, через що на поле виходить резервний склад. І в кращому разі «Ювентус» зможе здобути мінімальну перемогу.

Монца Ювентус

Як правило, у подібних ситуаціях завищені котирування не працюють.

Не поспішати робити ставку без збирання інформації

Достатньо розглянути останній приклад і побачити, що без збору інформації про склад, беттор з більшою ймовірністю поставить на перемогу «Юве». Тому варто заздалегідь подбати про цей аспект та готувати декілька ресурсів, звідки можна черпати весь матеріал, необхідний для повноцінного аналізу зустрічі.

Рекомендовані аналітичні сайти:

  • flashscore.com – результати матчів, аналіз коефіцієнтів, новини.
  • 24score.pro – статистика з арбітрів для вибору ставок на попередження та видалення.
  • www.oddsportal.com – рух коефіцієнтів, аналіз лінії букмекерів, безплатні прогнози.
  • nb-bet.com – футбольна статистика, тренди, зміна коефіцієнтів.

Якщо проігнорувати, посилаючись на власні думки, то нічого хорошого в цьому випадку чекати не доведеться. Без знань про склади, форму та мотивацію команд, а також статистичних показників, неможливо буде обрати грамотний результат зустрічі.

Уникати невідомих турнірів чи команд

Причому обидві рекомендації тісно перетинаються. Насамперед зазначимо, що варто проігнорувати екзотичні першості, про які неможливо знайти інформацію в інтернеті. Наприклад, це стосується національних чемпіонатів Болівії, Еквадору чи Перу. Очевидно, що робити ставки на такі турніри безглуздо. Та і якщо говорити про знайомі національні чемпіонати, то там знайдуться команди, про які не так багато відомо.

Найкраще робити ставки на ті матчі, де беттор знає обидві команди і може хоча б мінімально проаналізувати можливий результат.

Не робити ставки на улюблені та неулюблені клуби

Роблячи ставки на футбол вже на перших етапах варто проігнорувати матчі за участю таких колективів. І причина полягає у банальній упередженості. Варто пам’ятати, що першорядна мета кожної ставки – це заробіток, ніж спосіб підтримати атмосферу та підвищити інтерес до гри. Тим більше неможливо об’єктивно проаналізувати шанси таких команд, враховуючи упереджене ставлення.

Наприклад, якщо беттор з дитинства вболіває за «Барселону», то навряд чи зможе зробити ставку на те, що суперник улюбленого клубу зможе відібрати очки, а то й зовсім виграти поєдинок. Але також не потрібно робити упереджених ставок проти ненависного колективу.

Шукати максимальні коефіцієнти на вибрані результати

Після ретельного аналізу та вибору певного результату, переходимо до пошуку високого коефіцієнта. На цьому етапі не варто обмежуватися однією легальною букмекерською конторою. Завжди варто порівнювати запропоновані котирування, щоби розраховувати на максимальний прибуток. Мінімальна різниця у величині коефіцієнтів сильно вплине на прибутки за умовний місяць.

Особливо корисним є пошук максимальних коефіцієнтів, якщо ставка робиться на користь аутсайдера. Як правило, саме на лідерів котирування просідають, що допоможе знайти мінімальну маржу по букмекерах.

Відмовитися від експресів на користь ординарів

Тут варто зазначити, що «паровози» цілком виправдані в тому випадку, якщо збирається 2-3 спортивні події із середніми коефіцієнтами. Якщо ж експрес збирається без аналізу, а також розрахований на божевільний коефіцієнт, то така тактика є малоймовірною, що принесе потрібний результат. Як правило, це лише постійне відтворення грошей, без примарних надій на заробіток.

Краще вибирати ординари – перевірений варіант для бетторів, які цінують прохідність ставок на дистанції.

Підготовка стратегії ставок на футбол

Зрозуміло, без встановлених правил гри неможливо виходити у плюс на дистанції, нехай і маючи високу прохідність угод. Неконтрольована гра не спричинить позитивного результату. Тому спочатку варто подбати про підготовку стратегії ставок на спорт, що допомагає контролювати угоди, що здійснюються.

Причому немає єдиного варіанта, який був би оптимальним для гравця. Тому вибір безпрограшної стратегії ставок на спорт відбувається індивідуально. Для одних стане в пригоді стабільний «Флет», для других – ризикована система «Догін». Тому варто приділити час на пошуки, щоб знайти оптимальний варіант.

Не слід забувати про попереднє тестування обраної стратегії. Якщо навіть на папері система гарантує плюс, то обов’язково слід принаймні кілька днів приділити на перевірку. Якщо за підсумками результати підтверджуються, можна переходити до ставок на реальні гроші. Нехтування цим моментом завдасть серйозної шкоди з фінансів гравця.


Перелічені поради не гарантують успіху, але обов’язково допоможуть покращити показник прохідності ставок на дистанції. Нехтування одним із перерахованих правил може серйозно позначитися на депозиті. Роблячи ставки на футбол, подбайте про те, щоб зібрати максимум інформації під час аналізу та не проґавити важливих деталей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *