Статті про ставки Як робити ставки на Доту 2

Як робити ставки на Доту 2

Ставки на доту 2

За останні роки кіберспорт увірвався у звичний світ. Якщо раніше одиниці думали над тим, щоб розпочати власну кар’єру в одній із кіберспортивних дисциплін, то сьогодні охочих у рази більше. До того ж і глядацький інтерес підвищився, враховуючи кількість турнірів, що проводяться, і кількість нових команд.

Кожна кіберспортивна дисципліна має певну цільову аудиторію, де на провідних позиціях розташовується Dota 2, що стала популярною не тільки серед фанатів і поціновувачів гри, а й клієнтів букмекерських контор. Розглянемо, які ставки на Доту 2 можна робити на сайтах букмекерів.

Опис гри

Dota 2 – це онлайн гра, де користувач грає за унікального героя. Жанр MOBA, а саме розрахована на багато користувачів бойова арена, що передбачає бій двох команд, в кожній з яких по п’ять гравців. Головна та єдина мета для кожного колективу – це знищити ворожу фортецю. Команда, яка швидше впорається з поставленим завданням, здобуває перемогу на карті. І час для гри необмежений.

На відміну від більшості комп’ютерних ігор у жанрі MOBA, тут немає різноманітності, лише стандартна карта. Також тут представлено кілька десятків різних героїв, розділених на три категорії: сила, спритність та інтелект. Причому кожен герой індивідуальний і виконує різні ролі у команді.

В офіційному матчі з Dota 2 бере участь два колективи по п’ять гравців у кожному. Дія відбувається на стандартній карті, де розташовані дві фортеці, з’єднані між собою трьома лініями. На початку команди обирають персонажів, намагаючись збалансувати склад і паралельно знайти тактику для успішного бою з суперником.

Величезна кількість героїв дозволяє спочатку створити купу тактик та стратегій. Це допомагає на стадії вибору героїв попередньо зрозуміти, яка з команд оволодіє ініціативою у матчі, додавши рівень та майстерність колективу.

Після формування складів обидва колективи розходяться лініями і накопичують золото, яке витрачається на купівлю предметів (артефактів). При цьому заробити золото можна у різний спосіб:

  • за вбивство ворожих героїв та мобів;
  • за знесення веж суперника;
  • за допомогою певних артефактів.

До того ж у грі золото автоматично накопичується, навіть якщо персонаж нічого не робить. Накопичені гроші за підсумками дозволяють придбати потрібні артефакти, завдяки яким можна вирішити результат зустрічі. Подробиці можна прочитати на цьому сайті.

У результаті підготовлена тактика разом із правильно підібраними героями допомагає визначити результат зустрічі.

Додатково варто поговорити про героїв. У грі немає найслабших чи найсильніших персонажів. І також варто розуміти, що один герой не здатний потягти весь колектив. Тільки злагоджені дії та зв’язок персонажів допоможе створити командну гру.

Особливості ставок на Dota 2

Практично кожна дисципліна з кіберспорту має свої особливості, через що варто обдумано підходити до процесу вибору результатів. Виділимо головні аспекти, що допомагають робити ставки на Дота 2 з розумом:

Насамперед варто вибрати надійного та легального українського букмекера, здатного надати найбільшу лінію на кіберспорт. Особливо це важливо враховувати під час гри в реальному часі. Хороший вибір пропонує букмекер ПМ. Максимально широка лінія та розпис пропонується перед початком матчів.

Далі варто вивчити основу гри. На цьому етапі бажано затриматися, оскільки робити ставки на Доту 2, не маючи належних знань – марно і це однозначно не принесе фінансової вигоди. Тому слід вивчити теорію і більшість персонажів у грі. А для закріплення успіху знадобляться трансляції ігор, які допоможуть не лише зрозуміти процес самої гри, а й виявити принципи, що впливають на перебіг матчу.

Детальне вивчення процесу допоможе незабаром розпочати оформлення перших угод. І накопичений багаж разом із аналітичним складом розуму зіграє виключно в плюс.

Слід відмовитися від ставок на азійські та малозначущі турніри. Як правило, Азія – популярне місце, де проводиться більша частина договірних матчів по Dota 2. При цьому аналітика та порівняння героїв не допоможуть, оскільки тут все вирішує шосте почуття, що нагадує, на що варто поставити. Але і в інших місцях не виключено проведення матчів, які мають договірний характер. Але якщо на великих змаганнях команди борються до останнього заради призових, то вже на малозначимих турнірах можуть дати слабину і злити супернику як одну з карт, так і гру. Причому передбачити чи довести надалі договірний характер поєдинку проблематично.

Комбінуйте типи ставок на Дота 2. Як правило, більшість клієнтів ставлять виключно на перемогу команд на карті, або ж у грі. Але головна фішка полягає в тому, що більший прибуток за рахунок високих котирувань можна знаходити безпосередньо у ставках на тотал: кількість вбивств чи хвилин.

Забудьте про величину котирувань. Багато беттори (через недосвідченість) враховують у першу чергу пропоновані котирування, навіть якщо фактори, що залишилися, говорять на користь іншого колективу. І на цьому вже робиться більша частина помилок, оскільки багато гравців бояться поставити на перемогу аутсайдера.

Важливо дивитися на обраних героїв, потім самостійно або за допомогою спеціальних сервісів підраховувати можливість перемоги піків, а вже наприкінці зіставляти силу та майстерність колективів. І при цьому робиться правильний вибір, який може бути приємним, якщо коефіцієнт перемоги високий.

Поради для виграшних ставок на Дота 2

Очевидно, що для заробітку грошей зі ставок слід мати високу прохідність скоєних угод. Але крім цього необхідно врахувати додаткові фактори, які допоможуть отримати куди більший прибуток за результатом певного часового відрізка:

  1. Переважно робити ставки на Доту 2 в режимі live. Особливо це стосується гравців-початківців, яким не вистачає інформації для аналізу події перед стартом. Як правило, куди більше матеріалу можна отримати, переглядаючи трансляцію: думка та прогнози коментаторів, споглядання піків команд та можливі заміни у стартовому складі. Будь-яка дрібниця може кардинально позначитися на результаті гри. Навіть умовна заміна гравця перед стартом найчастіше негативно відбивається на ході матчу. Перелічені моменти неможливо передбачити, роблячи ставки на початок гри.
  2. Подбати про підготовлену стратегію. Якщо робити ставки без певних правил, то навіть висока прохідність на дистанції виявиться марною через єдиний мінус. Тому заздалегідь варто вибрати або самостійно підготувати стратегію, яка дозволить контролювати депозит і поступово збільшувати прибуток. Інакше є високий шанс чекати на «зливу»;
  3. Відсутність фаворитів та аутсайдерів. У будь-якому виді спорту однозначно будуть сильні та слабкі колективи, різниця яких видно неозброєним оком. У кіберспорті фактор сили присутній виключно в коефіцієнтах, ніж насправді. Зрозуміло, є статусні команди, які розташовані на вершині таблиці. Але не можна недооцінювати аутсайдерів, які можуть легко не тільки виграти на одній з карт, але й взяти матч за рахунок правильно збалансованих піків і обраної тактики.

Знання та розуміння гри в сукупності з умінням аналізувати матчі, допоможе робити виграшні ставки на Доту 2, обігруючи букмекера на дистанції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *