Статті про ставки Ставки на Лігу Легенд

Ставки на Лігу Легенд

Ставки на Лігу Легенд

League of Legends або LOL – впливова дисципліна у кіберспорті, яка щороку прогресує та набирає популярності як серед фанатів гри, так і любителів ставок. Причому заробити на цій дисципліні непросто за відсутності відповідних знань. Але якщо вивчити базові правила та особливості гри, то робити ставки на Лігу Легенд виявиться досить простим заняттям.

Визначення

LOL часто порівнюють із Dota 2, причому не несвідомо. Тут також метою гри вважається знищення ворожої будівлі під назвою Нексус. Але якщо в Dota 2 є можливість моментально викупитися після смерті та мати шанси на відігравання, то результат зустрічі вирішує одна виграна атака, оскільки у кожного героя просто відсутня можливість викупу.

Ця особливість винятково додає інтриги у битвах. Не дивно, що навіть якщо команда майже всю гру веде за рахунком убивств та золота, це не гарантує 100% перемоги. Як правило, сенсація може відбутися на будь-якій карті.

Як і в Dota 2, карта стандартна і має три лінії: верхня, нижня та середня. І тут також беруть участь дві команди з п’яти гравців. І кожен герой виконує відповідну роль.

Іноді на карті з’являються чотири істоти:

  • Стихійний дракон;
  • Барон Нашор;
  • Старший дракон;
  • Геральд Безодні.

Причому перший має чотири підвиди: Земляний, Вогненний, Водяний та Повітряний. За вбивство кожного дракона команді надається додатковий бонус у вигляді посилення, що дозволяє мати більше шансів на успіх у бійці.

Після 35 хвилин гри на карті залишаються виключно Старші дракони, вбити яких важче. Однак і бонус від вбивства краще: вміння та автоматичні атаки завдають періодичних збитків у кожного члена команди, а також надається додатковий плюс після смерті Стихійного дракона.

Геральд Безодні – це умовний Рошан, тільки вбити його можна одного разу за гру. Після вбивства монстра випадає артефакт, який допомагає закликати Геральда для битв. Але важливо врахувати, що з’являється істота певної лінії. А сам монстр виявиться корисним для знесення будівель.

Для вбивства Барона Нашора будуть потрібні всі гравці в команді. За вбивство надається бонус у вигляді зростання базових показників героїв, а також надання щита для міньйонів, що знаходяться поруч, що дозволяє захиститися від ворожих атак. В результаті команда отримує посилення для атаки веж та руйнування бараків.

Вибір героїв

Кожен матч, як і в Dota 2 починається з вибору героїв, що допомагає вибрати справедливий і одночасно збалансований склад. Проходить у два етапи:

  1. Піки – етап, на якому команди обирають потрібних героїв. Причому зазначимо факт, що колективи бачать суперники, що суперничають, що дозволяє вибрати правильного героя на певну лінію. В результаті це дозволяє членам команд підібрати героїв, які на рівних змагатимуться з опонентом. Хоча і тут відбуваються ситуації, що вже на стадії вибору героїв буде зрозуміло, хто має менше шансів на успіх.
  2. Бани – стадія, коли команда блокує три будь-які персонажі, які не з’являться на карті. Це допомагає позбавитися незручних і одночасно сильних представників всесвіту.

Зазначимо, що в LOL немає найсильнішого або слабкого варіанта для вибору. Кожен герой індивідуальний і для конкретної участі у команді. Єдине, чим відрізняється виконання героїв на карті – це рівень та досвід самого гравця управляти певним персонажем. В умілих руках професійного гравця будь-який герой виявиться корисним.

Види ставок на LOL

Як і в будь-якій спортивній дисципліні тут можна зробити ставку на перемогу команди як на карті, так і в матчі. Але крім цього варто розглянути інші, специфічні варіанти, які на дистанції можуть виявитися значно вигіднішими та приносити прибуток, постійно роблячи ставки на League of Legends.

Перша кров чи перше вбивство на карті. Як правило, це надає перевагу команді з перших хвилин гри. До того ж перше вбивство може говорити про те, що виграє конкретна команда. Причому передбачити першу кров на карті проблематично через непередбачуваність. Деколи навіть найслабший опонент здатний вчинити перше вбивство, а потім «злити» гру в нуль. Але якщо знайти закономірність у команди, можна зробити вивірену ставку, яка за підсумком принесе прибуток.


Перша вежа. Як і в Dota 2, за руйнування веж золото присуджується всім членам команди. Причому зруйнована вежа дозволяє команді наростити подальшу перевагу та захопити простір на карті.

Перед тим, як зробити ставку на цей результат, слід проаналізувати два фактори: пік героїв команди та тактики суперників. Якщо герої у команді перевагу налаштовані на руйнування веж, це привід зробити ставку. А якщо врахувати, що команда з перших хвилин воліє моментально домінувати шляхом руйнування веж з перших хвилин, то ймовірність заходу висока.


Кількість вбивств. Кожен колектив прагне отримати перевагу та золото. І тому вбивство ворожих героїв – оптимальний варіант. Але знову ж таки, слід відштовхуватися від тактики. У LOL багато команд віддають перевагу оборонному стилю, вирішуючи результат зустрічі на фініші.

При цьому можна не дивуватися, що легальні букмекери України пропонують ТВ у 20-25 вбивств за картку, що однозначно мало. Але вже після перегляду першої карти можна здивуватися, як на 20-й або 30-й хвилині команди сумарно зробили 5-10 вбивств. Тому вивчення тактики кожної команди допоможе визначитись із вибором.


Тотал за кількістю заробленого золота. Очевидно, що команда запрацює більше, якщо вчинить більше вбивств, або знищить багато будівель. Це дозволяє кожному герою закупити найкращі речі, що підвищує шанси на успіх у фінальному поєдинку.


Кількість зіграних хвилин. Тут також важливе значення має тактика, ніж професіоналізм гравців. Тому якщо команди сповідують оборонний стиль, варто поставити на ТБ.

При варіанті, що атакує, краще відмовитися від ставки на кількість зіграного часу.

Особливості ставок на League of Legends

Перш ніж укладати ставки на Лігу Легенд, важливо переглянути кілька поєдинків наживо, щоб візуально зрозуміти процес гри та від чого залежить успіх колективів. Навіть вивчення теорії не допоможе повноцінно розібратися та зробити першу виграшну ставку на League of Legends. Додатково варто врахувати особливості гри під час укладання угоди:

  • Події, що відбулися, пов’язані одна з одною. Тому якщо команда більше видобує золото, то матиме набагато високі шанси на успіх у битвах.
  • У League of Legends відсутні фаворити та аутсайдери, тому немає сенсу дивитися виключно на коефіцієнти, пропоновані букмекером. Винятково аналітика та вміння розбиратися у грі допоможуть ставити навіть на божевільні котирування та вигравати.
  • Якщо команда починає програвати по золоту, то не варто панікувати завчасно. Коли герої отримають базові речі, ситуація може кардинально змінитися.
  • Непопулярні піки – ключ до неординарної та одночасної ефективної гри, яка найчастіше приносить позитивний результат для команди.

Насамкінець зазначимо, що робити ставки на Лігу легенд краще на сайті легального українського букмекера PM, який надасть докладний розпис на кожен поєдинок з дисципліни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *