Річний прибуток грального бізнесу в Україні склав понад 1,3 млрд грн

Учасники гемблінг-індустрії країни за круглим столом обговорили перші підсумки року.

Конференція «Актуальні тенденції розвитку грального бізнесу в Україні» відбулася 29 жовтня у Києві. За словами голови регіонального представництва глобальної спільноти беттингової та гральної індустрії (SBC) Ukrainian Gambling Council Антона Кучухідзе, за рік роботи «КРАЇЛ» до бюджету України отримало 1,3 мільярда гривень у вигляді ліцензійних платежів.

Своєю чергою Борис Баум, перший заступник керівника «КРАЇЛ», повідомив про швидке ухвалення українським парламентом законопроєкту про оподаткування гемблінгу. Баум не сумнівається, що законопроєкт буде схвалено вже у середині листопада.

Крім того, учасники заходу обговорили важливість пропагування принципів відповідальної гри. Віктор Кириченко, директор «ПокерМатч», нагадав про головний принцип відповідальної гри, що полягає у сприйнятті покеру насамперед як способу ненудно провести час, а не як засіб легкої наживи.

Джерело: 1k.com.ua

Рейтинг
( 3 оцінки, середнє 3.33 з 5 )
Артем Орленко/ автор статті
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: