Новини 1xBet в Україні – все!

1xBet в Україні – все!

Володимир Зеленський особисто зайнявся розглядом справи про заборону в Україні букмекера та регулятора азартних ігор з Росії 1хBet. Слід нагадати, що цю петицію підписали понад 25 тис. громадян України.

Автор, який створив петицію, зазначив, що КРАЇЛ повинні терміново перевірити роботу сайту 1xBet, який здійснює діяльність в Україні.

Автор вимагає припинити роботу та заблокувати вищезгаданий сайт, а також анулювати ліцензію, яка раніше дозволяла діяльність російського ресурсу в Україні.

Зеленський відповів, що врегулюванням питань сфери азартних ігор займаються Кабмін, Верховна Рада України, КРАЇЛ, а також доручив прем’єр-міністру врегулювати це питання. Про прийняте рішення щодо 1xBet автора петиції мають особисто поінформувати.

Попри те, що протягом численних перевірок повідомлялося, що оператор азартних ігор ніяк не пов’язаний з дивним агресором, за неофіційними даними, на момент 6 вересня ліцензії скандального букмекера 1xBet видані на території України були анульовані. Всі подробиці будуть незабаром опубліковані незабаром на офіційному сайті КРАЇЛ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.