Гральні автомати Ігровий автомат Crazy Monkey (Мавпочка)

Ігровий автомат Crazy Monkey (Мавпочка)

Ігровий автомат Crazy Monkey

Crazy Monkey – старий ігровий автомат, знайомий багатьом досвідченим гравцям з офлайн-залів. Якщо раніше пограти в “Божевільну мавпочку” гравці могли тільки в реальних ігрових закладах, то зараз цей слот доступний у всіх популярних ліцензійних онлайн-казино.

Незважаючи на те, що автомат був випущений набагато раніше (2003 року) сучасних слотів, він і зараз вважається одним з найбільш затребуваних у гравців.

Опис ігрового автомата

Слот Crazy Monkey або як його ще називають “Мавпочка”, був випущений компанією “Igrosoft”. Цей виробник відомий усім любителям азарту, тому що під його логотипом було випущено безліч популярних автоматів початку 2000 років: “Фруктовий коктейль”, “Резидент”, “Гараж” і т.д.

Запустивши слот «Мавпи» гравець потрапить у барвисті джунглі, де зустрічається багато різних звірів та тропічних рослин. Головним героєм гри виступає мавпочка, за яку можна буде пограти у бонусних стадіях (докладніше про додаткові режими, читайте нижче).

Характеристики слота

Представлений ігровий автомат був оснащений такими характеристиками:

 • кількість барабанів – 5;
 • ігрові лінії – 9;
 • розмір максимальної ставки – 225 кредитів;
 • сума максимального виграшу – 5000 кредитів;
 • у грі присутній Wild-символ.

Таблиця виграшів на Crazy monkey

Як бачите, за характеристиками слот практично не відрізняється від класичних версій одноруких бандитів. Однак головними особливостями автомата виступають його графічна складова та оригінальна бонусна гра.

Символи, присутні у грі

Граючи у Crazy Monkey можна не лише насолоджуватися захопливим процесом, але й вигравати реальні призи. До того ж отримати виграш тут може будь-який гравець, який збере виграшну комбінацію з наступних символів.

 1. Метелик. Стандартний символ, отримати який найпростіше у грі. Однак, за збір комбінацій з цього зображення пропонуються мінімальні множники виграшу в розмірі від 3 до 5.
 2. Банани. Улюблені ласощі божевільної мавпочки. За збір комбінацій із 3-5 зв’язок бананів можна отримати множник у 3-20 кредитів.
 3. Змія. Символ, на якому зображено веселу змійку, може принести гравцеві виграш у 5-50 кредитів.
 4. Ковадло. Зустріти такий предмет як ковадло в джунглях досить складно. Однак якщо гравець зможе зібрати комбінацію з 3-5 ковадлів, то він отримає множник ставки в 10-100 разів.
 5. Ананас. Ще один фрукт, яким любить поласувати мавпочка. За отримання ананасів можна отримати коефіцієнт 20-200 кредитів.
 6. Лев. Король джунглів та небезпечний хижак. Але якщо ви зустрінете його в грі, а не в джунглях, то отримаєте виграш у розмірі – 30-500.
 7. Череп. Це зображення є Wild символом. Отримавши його, ви зможете замінити ним будь-який інший символ та зібрати виграшну комбінацію. Також за отримання 3-5 черепів гравець отримує виграш у розмірі 100-2000 кредитів.
 8. Божевільна мавпа. Символ, на якому зображено назву слота, приносить найбільший виграш у розмірі 200-5000 кредитів.
 9. Мавпочка. При випаданні трьох або більше зображень головного героя ігрового автомата стартує бонусна стадія.

Умови гри на слоті мавпочки

Бонусна гра

При запуску бонусного режиму гравця переносять на гарну галявину, над якою звисають ліани. Гравцеві належить вибирати по одній ліані, за які смикатиме мавпочка. Якщо з ліан будуть сипатися банани, то гравець отримуватиме виграші, якщо ж з ліани впаде ковадло, то бонусна гра припиняється (проте якщо гравець ставив високу ставку, то мавпочка матиме каску, яка врятує від одного удару ковадла).

Бонусна гра

У тому випадку, якщо гравцеві вдасться зняти всі ліани, то почнеться друга бонусна стадія. У цій стадії все набагато простіше, тому що тут буде вибір лише з двох табличок із написом «Знайди приз». При виборі таблички, гравець або отримає додатковий виграш і виграє, або обере табличку, за якою нічого не буде і гра закінчиться. У будь-якому випадку всі виграші збережуться та перейдуть на рахунок гравця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *